چسب کاشی روی ایزوگام را مستقیم از کارخانه خرید کنید

آنچه در این مقاله می خوانید:

چسب کاشی روی ایزوگام

چسب کاشی روی ایزوگام یکی از بهترین انتخاب ها برای زمانی است که قصد سرامیک کاری بر روی ایزوگام داشته باشید. در بخش های مختلفی از منازل نیاز به ایزوگام کاری احساس می شود. برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به طبقات پایین یا حتی اطراف برخی بخش های منزل، مهندسان ایزوگام کاری را توصیه می کنند. اما طبیعتا ظاهری خوشایند از ایزوگام شاهد نخواهیم بود و باید به فکر پوشاندن آن و تزئینات بیشتر باشیم.

امروزه به دلیل کوچک تر شدن منازل، نهایت تلاش را برای پایین آوردن ضخامت دیوار و کف ساختمان باید به کار برد. تا چندی پیش پس از ایزوگام کاری محل، روی ایزوگام را با سیمان پوشش می دادند و سپس اقدام به کاشی کاری می شد. اما با پیدایش چسب کاشی روی ایزوگام می توان همان نتیجه را با ضخامت پایین تر گرفت.

چسب کاشی مخصوص روی کاشی
چسب کاشی روی ایزوگام

دلیل نصب کاشی سرامیک روی ایزوگام

احتمالا به دنبال دلیل استفاده از چسب کاشی روی ایزوگام باشید! طبیعتا سرامیک، جلوه بهتری به محل خواهد بخشید و قطعا باید روی ایزوگام را با کاشی یا سرامیک پوشاند. اما چسب کاشی ایزوگام چه نقشی در سرامیک کاری ایفا می کند؟ چسب کاشی علاوه بر محافظت بیشتر از ایزوگام و افزایش طول عمر آن، باعث بیشتر شدن فضای شما نیز خواهد شد. به این معنی که یک لایه نازک از چسب کاشی روی ایزوگام همان نقش یک لایه ضخیم سیمان را ایفا خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: چسب کاشی و سرامیک خمیری عمده (قیمت درب کارخانه)

نکات مهم نصب سرامیک و کاشی روی ایزوگام

نصب کاشی روی ایزوگام کار ساده ای نیست و یک معمار ماهر و باتجربه می تواند این کار را به درستی انجام دهد. ایزوگام ها در برابر اشیا نوک تیز و حتی برخوردهای کوچک نیز آسیب پذیر هستند. از این رو قطعا شما نیز به فکر افزایش استحکام آن افتاده اید. کاشی و سرامیک بهترین انتخاب برای پوشش دهی، افزایش عمر ایزوگام و زیبایی محیط خواهند بود.

توجه داشته باشید که از چسب کاشی روی ایزوگام زمانی استفاده می شود که یک لایه نازک سیمان روی ایزوگام کشیده شده باشد. پس چسب را نباید مستقیما بر روی ایزوگام استفاده کرد‌. در میزان استفاده از سیمان و همچنین نوع کاشی نیز باید نهایت دقت را داشته باشید. چرا کا بار زیاد، امکان آسیب دیدگی ایزوگام را افزایش می دهد.

نکات مهم نصب سرامیک و کاشی روی ایزوگام
قیمت چسب کاشی روی ایزوگام

قیمت چسب کاشی روی ایزوگام

قیمت یکی از نکاتی است که قبل از خرید باید به آن توجه داشته باشید. چسب کاشی روی ایزوگام با توجه به کارایی ویژه ای که دارد قیمت مناسبی داشته و می توانید بدون هیچگونه نگرانی نسبت به خرید آن اقدام کنید. قیمت نصب کاشی و سرامیک بر روی ایزوگام در صورت استفاده از چسب کاشی بر روی ایزوگام، مقداری بالاتر از سیمان خواهد بود. اما با توجه به کارایی و مزایایی که دارد بهترین انتخاب است. قیمت نصب کاشی و سرامیک بر روی ایزوگام، با استفاده از این چسب نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

ارزان ترین قیمت چسب کاشی روی ایزوگام

همگان به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های ساخت و ساز ساختمان هستند. چسب کاشی روی ایزوگام را می توانید با پایین ترین قیمت از کارخانه یاپیش چسب تهیه کنید. مسئولین این کارخانه تمام تلاش خود را جهت بالابردن چسب های تولید شده به کار گرفته اند و محصولات باکیفیت و مرغوب را با نازلترین میزان قیمت، روانه بازار می کنند.

توجه داشته باشید که قبل از خرید، می‌توانید با کارشناسان کارخانه در تماس بوده و مشاوره های لازم را دریافت کنید. این چسب به یکی از پرفروش ترین مصالح ساختمانی تبدیل شده و از این رو،عمده فروشان و مصالح فروشان سراسر کشور می توانند چسب کاشی روی ایزوگام را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کرده و به لیست مصالح ساختمانی مغازه خود اضافه کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Telegram
Email
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط
از طریق فرم زیر میتوانید سفارش خود را به ما اعلام کنید تا کارشناس فروش ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرد.